Ova web stranica prikuplja i koristi Internet Protocol (IP) adrese. Radi vaše sigurnosti dopušteno nam je zabilježiti vašu IP adresu preko koje se spajate na internet. Vaša adresa je 3.15.4.244.

Investicijsko životno osiguranje

FidelisLife je životno osiguranje vezano za jedinice investicijskih fondova, kojim se optimizira učinak kamate na kamatu, koristeći najvišu fleksibilnost. Sigurna financijska budućnost gradi se konceptima ulaganja kapitala, skrojenima u skladu s vašim potrebama.

FidelisLife

•  životno osiguranje koje vašu premiju ulaže u Fidelity investicijske fondove
  •  po isteku police isplaćuje se fondovska pričuva
  •  u slučaju smrti osiguranika isplaćuje se garantirani iznos za slučaj smrti i fondovska pričuva
  •  minimalna godišnja premija iznosi 360 eura, dok minimalna jednokratna premija iznosi 2.000 eura
Preuzmite brošuru

Scenariji uspješnosti

FidelisLife s jednokratnom uplatom
FidelisLife s višekratnom uplatom

Objave o održivosti uz proizvod osiguranja

FidelisLife

Imate pitanja?

Info broj: (+385 1) 6324 200
Radno vrijeme Pon – čet: 8-16:30h; Pet: 8-14:00h

Planinska 13 A HR - 10 000 Zagreb
Radno vrijeme Pon – čet: 8-16:30h; Pet: 8-14:00h
Procjena štete Pon – čet: 8-16:30h; Pet: 8-14:00h

info@uniqa.hrProdajni uredi

Želite ponudu?

Mi ćemo za vas izračunati cijenu police i dostaviti ponudu u najkraćem roku. Molimo vas ispunite polja u nastavku:

* Ispunjavanjem podataka, dajete dozvolu za kontaktiranje UNIQA osiguranju d.d. Više!

Vaši podaci (ime, prezime, adresa elektroničke pošte) biti će obrađeni isključivo u svrhu ostvarivanja kontakta na Vaš zahtjev za izradom ponude osiguranja. Molimo prije nastavka pročitajte naše Informacije o obradi podataka http://gdpr.uniqa.hr

Kontaktirajte me!
  • Životno osiguranje - rizikoosigurati se mogu osobe od 18 do 70 godina
  • Životno osiguranje za sigurniju budućnosttrajanje police od 5 do 35 godina
  • plaćanje premije: višekratno ili jednokratno

„Život je kao vožnja biciklom, treba neprestano ići naprijed, bez zaustavljanja, da se ne izgubi ravnoteža."
Usluge & prednosti
  1. Zašto ugovoriti životno osiguranje?
    Životno osiguranje jedan je od najatraktivnijih oblika ulaganja u svijetu. Znamo da su rizik i neizvjesnost sastavni dio života, stoga je potrebno zaštiti sebe i svoju obitelj. Polica životnog osiguranja istovremeno omogućava ulaganje u vlastitu budućnost i sigurnost obitelji. Premiju je moguće podijeliti na mjesečne, kvartalne, polugodišnje ili godišnje iznose.
  2. Koje su prednosti ugovaranja UNIQA police životnog osiguranja?
    • zaštita obitelji
    • sigurnost ulaganja
    • neoporeziva štednja
ISKUSTVA KORISNIKA
Vlatka I. Zvonar

Moja UNIQA polica životnog osiguranja pruža meni i obitelji osjećaj financijske stabilnosti u budućnosti, kao i sigurnost u financijskoj pomoći nastupom osiguranog slučaja. Umiruje me sama činjenica da su moja djeca zbrinuta u slučaju smrti ili nezgode.

Qoute Qoute
Vlatka I. Zvonar
Pregled sličnih proizvoda:
Životno osiguranje je jedan od najatraktivnijih oblika ulaganja u svijetu.

Saznajte više
Trostruko ulaganje u vlastitu sigurnost i sigurnost obitelji.

Saznajte više
Arhiva dokumenata po proizvodu
U nastavku se nalaze dokumenti koji su bili dopustupni prilikom ugovaranja. Proizvod se ne može više ugovoriti prema ovoj dokumentaciji.

Dokumenti s ključnim informacijama (KID)

Jednokratna uplata

Druge relevantne informacije

Poveznice na web stranice fonda